D.U.K.

  1. kokio Jūs miesto?

– Klaipėda. Bet gyvenama vieta užsakymui reikšmės neturi, dirbam visoje Lietuvoje ir ne tik. Atvyksime į bet kurią šventės vietą. Vykstant į šventes visoje Lietuvos teritorijoje, papildomas mokestis už kurą neskaičiuojamas.

Keliese dirbate šventėse? Ar dirbate po vieną?

–  Pagal kiekvieną šventės formatą, užsakovo poreikius bei reikalavimus, galime prisitaikyti prie bet kurios šventės, todėl įvertindami šventės išpildymo galimybes, paslaugas galime atlikti dviese, trise ar net keturiese. Dirbti vienam šventėje yra galimybė tik tuo atveju, kada užsakoma tik koncertavimo/atlikėjo paslauga, be saksofonininko bei šventės programos vedimo.

Kokiose šventėse dirbate?

– Esame pasiruošę bet kuriai šventei ar vakarėliui: vestuvės, gimtadieniai/jubiliejai, krikštynos, šeimos šventės, įmonių renginiai, giminių susitikimai, kaimo/miestelio šventės ir t.t.

Ar pravedate vakarą?

– Visapusiškai 100% pasirūpiname visos šventės ar renginio programa: vedimas, kontrolė, koordinavimas, svečių užimtumas, žaidimai/atrakcijos/konkursai, siurprizai, šou elementai, teminiai vakarėliai,  ir kt…

Kokia Jūsų vakaro programa?

– Mes neturime vienos ir besikartojančios vakaro programos, kurią būtų galima pritaikyti ir panaudoti visoms šventėms. Mūsų tikslas: improvizuoti, reaguoti į bet kokią situaciją, prisitaikyti prie bet kokios publikos ar šventės tematikos, leidžiant parinkti tinkamiausią tai šventei stilistiką, bendravimą, atrakcijas ir staigmenas. Turime sukaupę didžiulį lagaminą idėjų, kuriomis galime nustebinti net visko mačiusius svečius!

Ar šventės programos metu nesivaikote senų tradicijų?

– Tikrai galite būti ramūs dėl to, kad Jūsų šventėje nebus: stikliukų kilnojimo, komendantų rinkimo, priverstinių kalbų bei vulgarių žaidimų… Dribame inovatyviai, kuriame kiekvieną šventės momentą taip, kad būtų įdomu kiekvienam publikos dalyviui, estetiška, solidu ir be jokios prievartos.

Kokia Jūsų kaina?

– Tai turbūt aktualiausias ir svarbiausias klausimas kiekvienam klientui. Apie kainą galima kalbėti, kai yra žinoma tiksli, ar bent jau numatoma šventės/renginio data, laikas; kokia tai šventė; kokia šventės vieta/miestas; kiek planuojama žmonių šventėje ir žinoma, kiekvieno užsakovo poreikiai.

Kiek būna pertraukų šventės metu ir kokios trukmės?

– Kiekviena šventė ir joje esanti publika/svečiai yra skirtinga, todėl suplanuoti bei numatyti iš anksto kiek užtruks mūsų grupės pasirodymai ar šventės vedėjo programos laikas, yra sudėtinga. Taip pat sudėtinga ir numatyti pertraukas, jos visada priklauso nuo situacijos ir svečių atsidavimo šventės progamai. Viso vakaro metu stengiamės atiduoti save svečių dėmesiui, todėl pertraukų būna vos keletas per visą vakarą, o jų trukmė gali siekti 15-30min. Jeigu šventė pilna staigmenų, šou elementų ir programos, džiaugsimės turėdami vos 2 pertraukėles. Svarbiausia – suteikti publikai galimybę nevaržomai jaustis šventėje, todėl pertraukos kartais reikalingos vien dėl to, kad duoti svečiams laisvo laiko pabedrauti, pavalgyti bei pailsėti nuo judesio.

Kiek valandų dirbate?

– Dažniausias standartinis šventes programos laikas 7-8 valandos. Sutartis vakaro programai pasirašoma nuo 18.00val. iki 2.00val. Pagal atskirą susitarimą, galimas ir trumpesnis užsakymo laikas.

Kiek laiko trunka koncerto paslauga?

– Užsakant grupę G.E.R.S tik koncertavimo paslaugai (be vakaro vedimo), siūlome keletą pasirinkimo variantų:

  • 60min trukmės pasirodymas;
  • 2x40min trukmės pasirodymai;
  • 3x30min trukmės pasirodymai.

Kiek kainuoja prasitęsti linksmybes su grupe G.E.R.S, jeigu nepakanka 8 valandų?

– Jeigu publika yra linksma, norinti šokti ir judėti, po 2.00val. nakties įmanomas pratęsimas iki 3.00val., papildomai +1 valandą, šituo laikotarpiu dirba Dj, pildydamas šokėjų pageidavimus. Dėl papildomai užsakomos valandos kainos, tariamasi individualiai, įvertinus aplinkybes ir galimybes. Laikas nurodytas, kada šventės programa ir pradžios laikas planuojamas ne anksčiau, kaip 18.00val.

Iki kelintos valandos maksimaliai gali dirbti grupė?

Mūsų maksimalus darbo laikas yra iki 3.00val. nakties/paryčių (tuo atveju, kada vakarėlio pradžia ne anksčiau kaip 18.00val.). Gyvai atliekama muzika ir programa vyksta iki 1.00val., toliau darbą tęsia ir šokėjų norus pildo Dj. Dj darbas oficialiai trunka iki 2.00val., po 2.00val. Dj dirba tik esant poreikiui bei daugumai norinčių šokti ir linksmintis. Pratęsimas po 3.00val. neįmanomas! Todėl visiems užsakovams rekomenduoju iš anksto pasirūpinti garso įranga, kurią būtų galima pajungti muzikai leisti po mūsų grupės ar Dj pasirodymo užbaigimo.

Jeigu svečiai renkasi 17.00val. ar anksčiau, kada darbą pradeda grupė?

Tai labai dažnas užsakovų klausimas. Jeigu svečiai renkasi jau pagrindinėje šventės erdvėje/salėje anksčiau, nei numatyta sutartyje, grupės laikas skaičiuojamas nuo tada, kai pradeda rinktis. Renkantis svečiams šventės erdvė turi būti paruošta 100%, kad svečiams įėjus, juos galėtų pasitikti skambanti foninė muzika, paruošta visa įranga ir aikštelė visa sutvarkyta po aparatūros/įrangos montavimo, bei išbandyta/sureguliuota visa įranga. Dėl oficialaus pradžios laiko visos aplinkybės aptariamos iš anksto su užsakovu.

Kas įskaičiuota į nurodytą  paslaugų kainą?

– Į nurodytą šventės/renginio kainą įskaičiuota: programos vedimas, kontrolė, koordinavimas, svečių užimtumas; saxofono muzika (dirbant su saksofonininku); Dj paslaugos; visa reikiama programai atributika, prizai, siurprizai; profesionali garso bei šviesų įranga, kelionės išlaidos.

Ar pasirašoma paslaugų sutartis, ar mokamas avansas/užsakymo mokestis?

– Žinoma, susitarus dėl paslaugos, būtinai pasirašoma paslaugų sutartis, patvirtinama abiejų pusių (užsakovo ir paslaugų teikėjo) parašais. Už sutartą šventę/renginį, mokama užsakymo įmoka -dažniausiai 10 – 20%, priklausomai nuo užsakymo datos ir sumos, kuri būna įskaičiuota į visą užsakymo kainą.

Kaip pasirašyti sutartį ir sumokėti įmoką, jei susitikti galimybės nėra, arba gyvename ne Lietuvoje?

– Dažniausiai susitikti su užsakovais galimybės nėra, dėl to visus užsakymus galima priimti ir sutvarkyti internetu (oficialiu grupės el.paštu saulius.zadeikis@gmail.com), užsakymo įmoka gali būti pervesta ir ne užsakovo vardu.