D.U.K.

  1. kokio Jūs miesto?

– Klaipėda. Bet gyvenama vieta užsakymui reikšmės neturi, dirbam visoje Lietuvoje ir ne tik. Atvyksime į bet kurią šventės vietą.

Keliese dirbate šventėse? Ar dirbate po vieną?

– Mūsų grupės sudėtis yra iš trijų narių, kiekvienas yra atsakingas už tam tikrus veiksmus ir programos eigą, tad tik ypatingu atveju (liga, nenumatyti nutikimai ir pan…) paslaugas galime atlikti dviese.  Dviese (Sax + Vedėjas/Atlikėjas, arba Dj + Vedėjas/Atlikėjas) dirbame ir tada, kai užsakomas koncertinis atlikimas ne visam vakarui: 1, 2 valandoms.

Kokiose šventėse dirbate?

– Esame pasiruošę bet kuriai šventei ar vakarėliui: vestuvės, gimtadieniai/jubiliejai, krikštynos, šeimos šventės, įmonių renginiai, giminių susitikimai, kaimo/miestelio šventės ir t.t.

Ar pravedate vakarą?

– Visapusiškai 100% pasirūpiname visos šventės ar renginio programa: vedimas, kontrolė, koordinavimas, svečių užimtumas, žaidimai/atrakcijos, siurprizai, šou elementai, teminiai vakarėliai,  ir kt…

Kokia Jūsų kaina?

– Tai turbūt aktualiausias ir svarbiausias klausimas kiekvienam klientui. Apie kainą galima kalbėti, kai yra žinoma tiksli, ar bent jau numatoma šventės/renginio data; kokia tai šventė; kokia šventės vieta/miestas; kiek planuojama žmonių šventėje.

Kiek valandų dirbate?

– Dažniausias standartinis šventes programos laikas 7-8 valandos. Sutartis vakaro programai pasirašoma nuo 18.00val. iki 2.00val. Pagal atskirą susitarimą, galimas ir trumpesnis užsakymo laikas.

Kiek kainuoja prasitęsti linksmybes su grupe G.E.R.S, jeigu nepakanka 8 valandų?

– Jeigu publika yra linksma, norinti šokti ir judėti, po 2.00val. nakties įmanomas pratęsimas iki 3.00val., papildomai +1 valandą, šituo laikotarpiu dirba Dj, pildydamas šokėjų pageidavimus. Dėl papildomai užsakomos valandos kainos, tariamasi individualiai, įvertinus aplinkybes ir galimybes. Laikas nurodytas, kada šventės programa ir pradžios laikas planuojamas ne anksčiau, kaip 18.00val.

Iki kelintos valandos maksimaliai gali dirbti grupė?

Mūsų maksimalus darbo laikas yra iki 3.00val. nakties/paryčių (tuo atveju, kada vakarėlio pradžia ne anksčiau kaip 18.00val.). Gyvai atliekama muzika ir programa vyksta iki 1.00val., toliau darbą tęsia ir šokėjų norus pildo Dj. Dj darbas oficialiai trunka iki 2.00val., po 2.00val. Dj dirba tik esant poreikiui bei daugumai norinčių šokti ir linksmintis. Pratęsimas po 3.00val. neįmanomas! Todėl visiems užsakovams rekomenduoju iš anksto pasirūpinti garso įranga, kurią būtų galima pajungti muzikai leisti po mūsų grupės ar Dj pasirodymo užbaigimo.

Kas įskaičiuota į nurodytą  paslaugų kainą?

– Į nurodytą šventės/renginio kainą įskaičiuota: programos vedimas, kontrolė, koordinavimas, svečių užimtumas; saxofono muzika; Dj paslaugos; visa reikiama programai atributika, prizai, siurprizai; profesionali garso bei šviesų įranga, kelionės išlaidos.

Ar pasirašoma paslaugų sutartis, ar mokamas avansas?

– Žinoma, susitarus dėl paslaugos, būtinai pasirašoma paslaugų sutartis, patvirtinama abiejų pusių (užsakovo ir paslaugų teikėjo) parašais. Už sutartą šventę/renginį, mokamas avansas -dažniausiai 10 – 20%, priklausomai nuo užsakymo datos ir sumos.

Kaip pasirašyti sutartį ir sumokėti avansą, jei susitikti galimybės nėra, arba gyvename ne Lietuvoje?

– Dažniausiai susitikti su užsakovais galimybės nėra, dėl to visus užsakymus galima priimti ir sutvarkyti internetu (oficialiu grupės el.paštu saulius.zadeikis@gmail.com), avanso įmoka gali būti pervesta ir ne užsakovo vardu.