Apie mus

SAULIUS    

Grupės vadovas, šventės programos vedėjas, atlikėjas. Vokalas. Gitara

Grupės įkūrėjas.  Atsakingas už visą grupės veiklą žmogus.

Muzika ir šou verslas mano gyvenime užima bene didžiausią dalį. Didžiasias malonumas – kai dėka savo įgytos didžiulės patirties, galiu su kaupu pateisinti visų užsakovų poreikius. Esu visada pasiruošęs ieškoti geriausio sprendimo siekiant užsibrėžtų tikslų. Jaučiu begalinę atsakomybę prieš kiekvieną klientą ar svečią, tikėdamasis matyti jų veiduose šypsenas bei pasitikėjimą mūsų kolektyvu. Aukštasis išsilavinimas bei sukaupta gyvenimiška patirtis, dirbant su žmonėmis ir žmonėms, išmokė vertinti bei suprasti kiekvieną.

Išskirtinės savybės: keliu sau didžiulius reikalavimus, esu idealistas. Viskas, ką darau ar planuoju daryti, turi būti atlikta aukščiausiu lygiu ir tobulai, dedant visas pastangas.  „Beveik gerai“ arba  „maždaug gerai“  mano gyvenime nėra ir negali būti… Nesustabdomas energijos šaltinis ir nesibaigianti intriga  – mano tikslas kiekvienai šventei!


 
Paulius

      Saksofonas

Esu profesionalus saksofonininkas, groju įvairiais saksofonais (nuo sopraninio iki baritoninio). Saksofonu groju daugiau kaip 15 metų, o koncertuoti ir džiuginti savo atliekama muzika pradėjau prieš 13 metų. Savo gyvenimą sunkiai įsivaizduoju be saksofono muzikos, o įgytas aukštasis bei magistrinis saksofono atlikimo meno laipsnis leidžia puikiai valdyti net keletą pučiamųjų instrumentų: saksofonai, klarnetas ir fleita, atliekant muziką įvairiausiuose stiliuose, nuo klasikos iki popso. Kiekvienai šventei skiriu daug laiko ir pastangų gyvam pasirodymui.

Išskirtinės savybės: ypatingai kruopštus instrumento paruošimas bei programos parinkimas kiekvienai šventei ar individualiam užsakymui. Atsakingas ir labai rimtas požiūris į bet kurį atliekamą kūrinį.

Linksmos savybės: savo užburiančiu juoku galiu pralinksminti net liūdniausią šventės dalyvį, o jei dar to nepakanka – keletas magiškų triukų išvers iš kojų net visko mačiusius.


Dj, šviesų technikas. Asistentas.

Tai žmogus, kurio darbas šventėje ne visiems matomas ir suprantamas, bet be jo pastangų, sklandžiai nepraeitų nei vienas renginys. Jo valdomi instrumentai – profesionalus DJ kontroleris, kompiuteris bei šviesų pultas.

Svarbus kiekvienas momentas, kuris programos metu užpildomas reikiamu muzikiniu fonu bei nuspalvinamas parinktu apšvietimu ar šviesų efektu, kad vakaro programa vyktų sklandžiai, o publika jautųsi ypatingai.