Apie mus

SAULIUS    

Grupės vadovas, šventės programos vedėjas, atlikėjas. Vokalas. Gitara

Grupės įkūrėjas.  Atsakingas už visą grupės veiklą žmogus.

Muzika ir šou verslas mano gyvenime užima bene didžiausią dalį. Didžiasias malonumas – kai dėka savo įgytos didžiulės patirties, galiu su kaupu pateisinti visų užsakovų poreikius. Esu visada pasiruošęs ieškoti geriausio sprendimo siekiant užsibrėžtų tikslų. Jaučiu begalinę atsakomybę prieš kiekvieną klientą ar svečią, tikėdamasis matyti jų veiduose šypsenas bei pasitikėjimą mūsų kolektyvu. Aukštasis išsilavinimas bei sukaupta gyvenimiška patirtis, dirbant su žmonėmis ir žmonėms, išmokė vertinti bei suprasti kiekvieną.

Išskirtinės savybės: keliu sau didžiulius reikalavimus, esu idealistas. Viskas, ką darau ar planuoju daryti, turi būti atlikta aukščiausiu lygiu ir tobulai, dedant visas pastangas.  „Beveik gerai“ arba  „maždaug gerai“  mano gyvenime nėra ir negali būti… Nesustabdomas energijos šaltinis ir nesibaigianti intriga  – mano tikslas kiekvienai šventei!


Saksofonas

Kiekviena Jūsų šventė ar bet kuris renginys gali būti papuoštas ypatingai skambančiais saksofono garsais. Komandoje turime keletą profesionalių, didžiulią patirtį muzikos sferoje turinčių saksofonininkų, todėl siūlome savo klientams išskirtinį skambesį gyvai atliekamoms dainoms, pritariant saksofono improvizacijomis, taip suteikiant kiekvienai dainai gyvumo ir kitokio skambesio. O kiekviena šventė gali atrodyti dar prabangiau, skambant saksofono foninei muzikai šventės pradžioje ar suplanuotu vakaro programos metu.


Dj, šviesų technikas. Asistentas.

Tai žmogus, kurio darbas šventėje ne visiems matomas ir suprantamas, bet be jo pastangų, sklandžiai nepraeitų nei vienas renginys. Jo valdomi instrumentai – profesionalus DJ kontroleris, kompiuteris bei šviesų pultas.

Svarbus kiekvienas momentas, kuris programos metu užpildomas reikiamu muzikiniu fonu bei nuspalvinamas parinktu apšvietimu ar šviesų efektu, kad vakaro programa vyktų sklandžiai, o publika jautųsi ypatingai.