D.U.K.

Iš kokio Jūs miesto?

– Klaipėda. Bet gyvenama vieta užsakymui reikšmės neturi, dirbam visoje Lietuvoje ir ne tik. Atvyksime į bet kurią šventės vietą.

Ar dirbate po vieną?

– Mūsų grupės sudėtis yra iš trijų narių, kiekvienas yra atsakingas už tam tikrus veiksmus ir programos eigą, tad tik ypatingu atveju (liga, nenumatyti nutikimai ir pan…) paslaugas galime atlikti dviese.

Kokiose šventėse dirbate?

– Esame pasiruošę bet kuriai šventei ar vakarėliui: vestuvės, gimtadieniai/jubiliejai, krikštynos, šeimos šventės, įmonių renginiai, giminių susitikimai, kaimo šventės ir t.t.

Ar pravedate vakarą?

– Visapusiškai 100% pasirūpiname visos šventės ar renginio programa: vedimas, kontrolė, koordinavimas, patarimai, pasiūlymai ir kt…

Kokia Jūsų kaina?

– Tai turbūt aktualiausias ir svarbiausias klausimas kiekvienam klientui. Apie kainą galima kalbėti, kai yra žinoma tiksli, ar bent jau numatoma šventės/renginio data; kokia tai šventė; kokia šventės vieta/miestas; kiek planuojama žmonių šventėje?

Kiek valandų dirbate?

– Dažniausias standartinis šventes programos laikas 8 valandos. Sutartis vakaro programai pasirašoma nuo 18.00val. iki 2.00val.

Kiek kainuoja prasitęsti linksmybes su grupe G.E.R.S, jeigu nepakanka 8 valandų?

– Jeigu publika yra linksma, norinti šokti ir judėti, po 2.00val. nakties įmanomas pratęsimas iki 3.00val., papildomai +1 valandą, šituo laikotarpiu gali dirbti Dj, pildydamas šokėjų pageidavimus. Papildoma valanda nieko nekainuoja, jeigu šokių aikštelėje yra šokančių.

Iki kelintos valandos maksimaliai gali dirbti grupė?

Mūsų maksimalus darbo laikas yra iki 3.00val. nakties/paryčių. Po 3.00val. muzika yra tildoma ir pradedama pakuoti visa garso bei šviesų įranga. Pratęsimas po 3.00val. neįmanomas! Todėl visiems užsakovams rekomenduoju iš anksto pasirūpinti garso įranga, kurią būtų galima pajungti muzikai leisti po mūsų grupės ar Dj pasirodymo užbaigimo.

Kas įskaičiuota į nurodytą  paslaugų kainą?

– Į nurodytą šventės/renginio kainą įskaičiuota: programos vedimas, kontrolė, koordinavimas, svečių užimtumas; visa reikiama programai atributika, prizai, siurprizai; garso bei šviesų įranga, LED scena; kelionės išlaidos.

Ar pasirašoma paslaugų sutartis, ar mokamas avansas?

– Žinoma, susitarus dėl paslaugos, būtinai pasirašoma paslaugų sutartis, patvirtinama abiejų pusių (užsakovo ir paslaugų teikėjo) parašais. Už sutartą šventę/renginį, mokamas avansas -dažniausiai 10-15%, priklausomai nuo užsakymo datos ir sumos.

Kaip pasirašyti sutartį ir sumokėti avansą, jei gyvename ne Lietuvoje?

– Dažniausiai susitikti su užsakovais galimybės nėra, dėl to visus užsakymus galima priimti ir sutvarkyti internetu (oficialiu grupės el.paštu grupegers@outlook.com), avanso įmoka gali būti pervesta ir ne užsakovo vardu.